دولت و ملت، همدلی و هم زبانی استانداری اصفهان
صفحه اصلی
1398/02/04 با حضور استاندار اصفهان، پروژه های دانشگاه کاشان افتتاح شد
با حضور استاندار اصفهان، پروژه های دانشگاه کاشان افتتاح شد
با حضور دکتر عباس رضایی در دانشگاه کاشان، مجموعه پردیس شهدای دانشگاه کاشان و صندوق قرض الحسنه دانشجویی این دانشگاه افتتاح و به بهره برداری رسید.

به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری اصفهان، دکتر عباس رضایی در مراسم افتتاحیه مجموعه پردیس شهدای دانشگاه کاشان با مشارکت خیرین و صندوق قرض الحسنه دانشجویی این دانشگاه اظهارداشت: دانشگاه محیطی مقدس است و از اینکه در این مکان و در جوار شهدای گمنام و خانواده های شهدای گرانقدر و اساتید بزرگوار و فرهیخته دانشگاه کاشان هستم خرسندم.
استاندار اصفهان کاشان را شهر علم، ایثار، دانش و معرفت خواند و افزود: تاریخ پرافتخار این شهرستان این ویژگی ها را نشان می دهد.
عباس رضایی با بیان اینکه دانشگاه کاشان در زمینه های علمی رتبه های مختلفی را به خود اختصاص داده است، افزود: به اساتید و مردم کاشان تبریک می گویم و این مهم، از افتخارات استان و مایه مباهات است.
استاندار اصفهان فعالیت خیرین در کارهای آموزشی را با ارزش خواند و افزود:‌ امیدوارم این نشاط علمی در دانشگاه های کاشان روز به روز با خرد جمعی و توان علمی افزایش یابد و قطعاً این مراکز علمی در آینده، باز هم درخشش خواهند داشت.
گفتنی است برای ساخت پردیس و یادمان شهدا شامل 725 مترمربع ساختمان اداری و رواق، المان و محوطه سازی افزون بر هشت میلیارد و 500 میلیون ریال اعتبار با مشارکت خیرین هزینه شده است.
تعداد بازدید: 3172
كليه حقوق اين پايگاه متعلق به استانداري استان اصفهان ميباشد.
Powered by DorsaPortal