دولت و ملت، همدلی و هم زبانی استانداری اصفهان
صفحه اصلی
1398/02/03 با حضور معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری اصفهان،  شورای فرهنگی استانداری اصفهان تشکیل شد
با حضور معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری اصفهان، شورای فرهنگی استانداری اصفهان تشکیل شد
اولین جلسه شورای فرهنگی استانداری اصفهان در سال جاری با هدف تحکیم و تعالی باورهای دینی و انقلابی کارکنان و خانواده آنان به ریاست ایوب درویشی برگزار گردید.

به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری اصفهان، ایوب درویشی در اولین جلسه شورای فرهنگی استانداری اصفهان در سال جاری، هدف از تشکیل این شورا را تحکیم و تعالی باورهای دینی و انقلابی کارکنان و خانواده آنان و ترویج ، تثبیت و بسط فرهنگی آن برشمرد.
معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری اصفهان افزود: تصمیم گیری متمرکز در انجام برنامه های فرهنگی درون سازمانی، جلوگیری از موازی کاری و هدر رفت منابع و انسجام و هماهنگی بیشتر در انجام برنامه های فرهنگی درون سازمانی را از جمله رویکردهای شورای فرهنگی استانداری برشمرد.
وی با اشاره به اینکه شورای فرهنگی ماموریت دارد از طریق تشکیل جلسات منظم و منسجم و با برنامه ریزی صحیح، تصمیم های لازم را جهت دستیابی به اهداف مورد نظر متناسب با نیازها و بر اساس ظرفیتها و منابع در اختیار نظارت، اجرای صحیح برنامه ها و ارزیابی فعالیتها اتخاذ و بر عهده گیرد، تصریح کرد: در این راستا تصمیم گیری در خصوص انجام برنامه های فرهنگی با رویکرد علمی و انقلابی، پیگیری انجام برنامه های ابلاغی از سوی شورای فرهنگی وزارت کشور، پیش بینی و تامین منابع و اعتبار برنامه ها از جمله وظایف شورا بشمار می رود.
درویشی افزود: برنامه های مربوط به حوزه های ترویج و توسعه فرهنگ اقامه نماز ، احیاء امر به معروف و نهی از منکر، ترویج فرهنگ عفاف و حجاب و صیانت از حریم امنیت عمومی و حقوق شهروندی نیز در جلسات شورای فرهنگی تصمیم گیری می گردد.
معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری اصفهان با اشاره به اینکه شورای فرهنگی بالاترین مرجع تصمیم گیری در اجرای برنامه های فرهنگی درون سازمانی بوده و شورای اقامه نماز ، شورای امر به معروف و نهی از منکر ستاد صیانت از حریم امنیت عمومی و حقوق شهروندی استانداریها در این شورا فعالیت می نمایند.
تعداد بازدید: 114
كليه حقوق اين پايگاه متعلق به استانداري استان اصفهان ميباشد.
Powered by DorsaPortal