دولت و ملت، همدلی و هم زبانی استانداری اصفهان
صفحه اصلی
1398/02/02 استاندار اصفهان در بازدید از مجموعه سیتی سنتر عنوان کرد:‌ در ساخت مجموعه های تجاری باید توسعه همه جانبه در همه ابعاد مورد توجه قرار گیرد
استاندار اصفهان در بازدید از مجموعه سیتی سنتر عنوان کرد:‌ در ساخت مجموعه های تجاری باید توسعه همه جانبه در همه ابعاد مورد توجه قرار گیرد
دکتر عباس رضایی اظهارداشت: مجموعه های تجاری نباید تنها با دیدتجاری و سوددهی، راه اندازی شود بلکه باید به کارآفرینی، مسائل فرهنگی و ایجاد نشاط و آسایش برای بازدید کنندگان هم توجه شود.

به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری اصفهان، دکتر عباس رضایی در جریان بازدید از از بخش های مختلف مجموعه تجاری، فرهنگی و فروشگاهی سیتی سنتر اصفهان اظهارداشت: این مجموعه طراحی زیبا، جالب و جامعی در همه ابعاد دارد و مهمترین ویژگی این مجموعه این است که تنها با دیدتجاری و سوددهی، راه اندازی نشده بلکه به کارآفرینی، مسائل فرهنگی و ایجاد نشاط و آسایش برای بازدید کنندگان هم توجه شده است.
استاندار اصفهان با بیان اینکه نوآوری، مصرف بهینه انرژی و استفاده بهینه از فضاها و احداث فضاهای فرهنگی همچون سالن های سینما، تئاتر و موزه در این مجموعه مورد توجه جدی قرار گرفته است، تصریح کرد: سرمایه گذاران باید با بازدید از این مجموعه ها به مواردی از قبیل مسائل اجتماعی و فرهنگی و همچنین مصرف بهینه انرژی و آب و آسایش و رفاه خریداران توجه بیشتری داشته باشند.
رضایی با اشاره به اینکه توسعه جامعه فقط در زمینه اقتصادی نیست؛ افزود: باید توسعه همه جانبه و در همه ابعاد مورد توجه قرار گیرد تا برای سرمایه گذاران و مردم ارزشمند باشد.
وی ضمن ابراز خرسندی از وجود این قبیل مجموعه ها در استان، اظهارداشت: انتظار می رود که سرمایه گذاران با این دید و تفکر جامع و زیبا و مفید در راستای کارآفرینی در استان قدم بردارند.
عباس رضایی همچنین در خصوص رفع مشکلات بنگاههای اقتصادی بخش خصوصی، اظهارداشت: امروز کشور درگیر جنگ اقتصادی تمام عیار و تحریم های ناجوانمردانه است و قوانین و مقررات حمایت های از بخش خصوصی و تولید کننده در این شرایط با شرایط عادی بسیار متفاوت است.
استاندار اصفهان با تاکید بر اینکه باید همه دست بدست هم دهند و در راستای رفع مشکلات مجموعه ها و بنگاههای اقتصادی بخش خصوصی قدم بردارند، افزود: امیدواریم که همانند گذشته بتوانیم در برابر تحریم های ظالمانه و ناجوانمردانه آمریکا سربلند شویم.
شایان ذکر است دکتر عباس رضایی روز گذشته به هَمراه تعدادی از معاونان با هدف بازدید و بررسی میدانی مسائل و مشکلات بخش خصوصی و ارائه راهکارها برای عبور از چالش ها از مجموعه تجاری و فروشگاهی سیتی سنتر بازدید کرد.

تعداد بازدید: 121
كليه حقوق اين پايگاه متعلق به استانداري استان اصفهان ميباشد.
Powered by DorsaPortal