دولت و ملت، همدلی و هم زبانی استانداری اصفهان
صفحه اصلی
1398/01/29 استاندار اصفهان در جلسه گفتگوی دولت و بخش خصوصی مطرح کرد: هدف همه مدیران بخش دولتی و خصوصی در سال 98 باید رساندن متوسط اشتغال به متوسط اشتغال کشور باشد
استاندار اصفهان در جلسه گفتگوی دولت و بخش خصوصی مطرح کرد: هدف همه مدیران بخش دولتی و خصوصی در سال 98 باید رساندن متوسط اشتغال به متوسط اشتغال کشور باشد
دکتر عباس رضایی اظهارداشت: باید هدف همه مدیران بخش دولتی و خصوصی در سال 98 رساندن متوسط اشتغال به متوسط اشتغال کشور باشد و لازم است برای تحقق این امر همدلی و همیاری لازم وجود داشته باشد.
به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری اصفهان، دکتر عباس رضایی در جلسه شورای گفتگوی دولت و بخش خصوصی، اظهارداشت: در حال حاضر شرایط خوبی برای سرمایه گذاری فراهم شده است و باید از فرصت ایجاد شده حداکثر استفاده صورت گیرد.
استاندار اصفهان خاطرنشان کرد: تحریم ها بهترین فرصت را برای کشور فراهم کرده است و باید در راستای تولید قدم های جدی تری برداشته شود.
عباس رضایی افزود: اینکه عنوان می شود اصفهان سرمایه گریز است هیچ مشکلی را حل نخواهد کرد؛ بلکه باید مشکلات را احصا نماییم و راه حل های پیشنهادی را برای این امر ارائه نماییم.
رضایی یکی از مشکلات واحدها را مباحث زیست محیطی خواند و افزود: در حال حاضر مشکلات چند واحد تولیدی در این حوزه برطرف شده است.
وی با بیان اینکه باید همت مدیران در خصوص افزایش تولیدو اشتغال بیشتر شود افزود: باید با همراهی دستگاه های نظارتی مسائل حل و فصل گردد و در راستای رونق تولید گام برداشت.
استانداراصفهان تاکید کرد: باید هدف همه مدیران بخش دولتی و خصوصی در سال 98 رساندن متوسط اشتغال استان به متوسط اشتغال کشور باشد و لازم است برای تحقق این امر همدلی و همیاری بخش خصوصی و بویژه اتاق بازرگانی وجود داشته باشد.
وی با تاکید بر اینکه نباید اتاق بازرگانی ودولت جدا از یکدیگر دیده شوند، افزود: مدیریت استان به همه ی مدیران احترام خواهد گذاشت ولی در صورتی که اهداف مدیریت استان دنبال نشود برخورد دیگری خواهیم داشت.
رضایی با بیان اینکه قوانین و ضوابط امروز کشور در حوزه تولید متناسب با شرایط موجود نیست، افزود: امروز در جنگ اقتصادی قرار داریم و قوانین باید متناسب به این شرایط تغییر کند.
استاندار اصفهان از اعضای اتاق بازرگانی خواست نظارت خود را در خصوص ایجاد اشتغال به مدیریت استان ارائه نمایند.
تعداد بازدید: 2999
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به استانداری استان اصفهان میباشد.
Powered by DorsaPortal