دولت و ملت، همدلی و هم زبانی استانداری اصفهان
صفحه اصلی
1397/03/22 معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری اصفهان تاکید کرد: استفاده از مصالح استاندارد باید جزء لاینفک مدارک مورد تایید مهندسین ناظر قرار گیرد
معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری اصفهان تاکید کرد: استفاده از مصالح استاندارد باید جزء لاینفک مدارک مورد تایید مهندسین ناظر قرار گیرد
علی مقدس زاده در جلسه شورای فنی استان تاکید نمود: استفاده از مصالح استاندارد باید جزء لاینفک مدارک مورد تایید مهندسین ناظر قرار گیرد و در صورت استفاده از مصالح ساختمانی غیر استاندارد، باید با مهندس مربوطه برخورد قانونی صورت پذیرد.
به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری اصفهان، علی مقدس زاده در جلسه شورای فنی استان با اشاره به بازدید های مکرر کمیته مصالح شورا از واحدهای تولیدی شن و ماسه؛ بتن آماده و تیرچه و بلوک و عدم اجرای کامل این واحدها نسبت به دستورالعمل های استانداردسازی و گلایه های مدیرکل استاندارد استان، اظهارداشت: باید از سوی استانداری در هیأت چهارنفره به سازمان نظام مهندسی ساختمان تکلیف گردد که استفاده از مصالح استاندارد جزء لاینفک مدارک مورد تایید مهندسین ناظر قرار گیرد.
مقدس زاده تاکید کرد: باید در صورت استفاده از مصالح ساختمانی غیر استاندارد، با مهندس مربوطه برخورد قانونی صورت پذیرد و دستگاه های اجرایی نیز در همین راستا به استفاده از مصالح ساختمانی استاندارد ملکف می شوند.
علی مقدس زاده به کمیته پیمان شورای فنی نیز اشاره کرد و افزود: دستگاه ها باید تا پایان هفته نسبت به ارسال اطلاعات مربوط به پرسنل فنی خود به سازمان مدیریت و برنامه ریزی اقدام تا براساس آن برنامه ریزی لازم صورت پذیرد.
معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری اصفهان بر لزوم تاکید به دستگاه های اجرایی مبنی بر مطالعه کامل و اجرای صحیح قانون مناقصات و در صورت لزوم آموزش پرسنل جهت اجرای آن تاکید نمود.
وی با اشاره به بازدید کمیته نظارت شورای فنی از پروژه های شهرستان فریدن، افزود: نواقص اعلام شده به دستگاه های اجرایی تا پایان تیرماه باید برطرف و گزارش آن به سازمان مدیریت و برنامه ریزی بعنوان دبیرخانه شورا ارسال گردد.
مقدس زاده اضافه کرد: با توجه به ابهامات موجود در زمینه دستورالعمل و بخشنامه انعقاد قرارداد به روش سرجمع باید براساس بخشنامه وزارت اقتصاد و دارایی مبنی بر تلقی نمودن اوراق خزانه بعنوان اعتبار نقدی؛ توسط شورای فنی استان ابهامات دستگاه های اجرایی برطرف گردد.
معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری اصفهان با اشاره به محدودیت اعتبارات در استان به فرمانداران شهرستان ها تاکید نمود تا در کمیته برنامه ریزی شهرستان ها در راستای تکمیل پروژه های نیمه تمام در حد اعتبار موجود و برای چند پروژه تا تکمیل نهایی، اعتبار در نظر گرفته شود.
تعداد بازدید: 112
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
كليه حقوق اين پايگاه متعلق به استانداري استان اصفهان ميباشد.
Powered by DorsaPortal