دولت و ملت، همدلی و هم زبانی استانداری اصفهان
صفحه اصلی
1397/03/17 سفر معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استانداری اصفهان به شهرستان گلپایگان
سفر معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استانداری اصفهان به شهرستان گلپایگان
دکتر حمیدرضا طباطبایی بهمراه مشاور عالی استاندار اصفهان به شهرستان گلپایگان سفر کرد و در نشست مردمی با حضور جمع کثیری از مردم حضور یافت.


به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری اصفهان، سید حمیدرضا طباطبایی معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استانداری اصفهان در سفر به شهرستان گلپایگان که با همراهی مشاور عالی استاندار اصفهان صورت گرفت در نشست مردمی با حضور جمعی از معتمدین؛ اعضای شوراهای اسلامی مدیران واحدهای صنعتی، اصناف، نمایندگان کشاورزان و نماینده ی مردم شریف شهرستان در مجلس شورای اسلامی حضور یافت.

معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استانداری اصفهان در این نشست با اشاره به سخنان نمایندگان مردم در حوزه های مختلف از جمله پیگیری تعیین و ابلاغ حق آبه شهرستان از محل سد کوچری، پیگیری نقاط مرزی با شهرستان خمین با توجه به وجود سنگ نگاره های با قدمت هفت هزار ساله و مشخص نمودن مدیریت بهره برداری سد کوچری تاکید نمود: تمامی موارد عنوان شده به استحضار استاندار معزز خواهد رسید و نتیجه پیگیری ها در اسرع وقت به مردم اعلام خواهد شد.

مشاور عالی استاندار اصفهان نیز در این نشست به مواضع دولت تدبیر و امید و مشی استاندار در ارتباط با دیدگاه مشورتی و کسب نظر از افراد و نخبگان در تصمیم گیری ها اشاره کرد.

قائمی در ادامه به تشکیل کمیته مشورتی استاندار در ارتباط با تعیین فرمانداران و اعضای آن اشاره و خاطر نشان کرد: در انتصاب فرمانداران گزینه ها و ویژگی های متعدد و مختلفی مورد نظر دکتر مهرعلیزاده می باشد که پس از بررسی و برخی هماهنگی ها تصمیم گیری خواهد شد.

قربانعلی قائمی به برگزاری نشست ها و جلسات متعدد با حضور استاندار در ارتباط با موضوع آب و حق آبه شهرستان اشاره و تاکید داشت: این موضوع به جد از ناحیه استانداری در حال پیگیری می باشد.

گفتنی است در این جلسه 7 نفر از نمایندگان مردم در حوزه های مختلف مطالبات مردم شهرستان را به معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استانداری و مشاور عالی استاندار اصفهان اعلام نمودند و خواستار تسریع در پیگیری موارد مطروحه شدند.
تعداد بازدید: 187
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
كليه حقوق اين پايگاه متعلق به استانداري استان اصفهان ميباشد.
Powered by DorsaPortal