دولت و ملت، همدلی و هم زبانی استانداری اصفهان
صفحه اصلی
1397/07/08 "سفر فرانسه"، دلیل شایعه استعفای مهرعلیزاده از استانداری اصفهان
"سفر فرانسه"، دلیل شایعه استعفای مهرعلیزاده از استانداری اصفهان مدیرکل روابط عمومی استانداری اصفهان شایعات مبنی بر استعفای مهرعلیزاده از استانداری اصفهان را رد کرد.


به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بی الملل استانداری اصفهان، بدنبال برخی شایعات مبنی بر استعفای استاندار اصفهان، غلامرضا قائدی‌ها مدیر کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری اصفهان در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در اصفهان با بیان اینکه خبر استعفای استاندار اصفهان را تأیید نمی‌کنیم، اظهار داشت: ضمن اینکه این خبر را تأیید نمی‌کنیم اما باید بگویم که استاندار اصفهان سفری 4 روزه به فرانسه داشته و شاید این موضوع به شایعات اخیر بیشتر دامن زده است.

وی با بیان اینکه مدیران و معاونان محکم در حال کار هستند و استاندار نیز با قوت مشغول است، گفت: در نظام جمهوری اسلامی هرشخص که مسئولیت قبول کرد تا ساعت آخری که مسئولیت دارد باید با قوت و اقتدار کار کند و تسلیم چنین فضاسازی‌ها و جوسازی‌هایی نشود.

مدیرکل روابط عمومی استاندار اصفهان تصریح کرد: الان شرایط در استانداری و فرمانداری‌های تابعه کاملاً عادی است و تمام مدیران گوش به فرمان استاندار هستند.

وی در پاسخ به این سئوال که آیا استاندار اصفهان تا تاریخ تعیین شده و اعلام حکم استاندار جدید در سمت خود مشغول خواهد بود یا خیر، تصریح کرد: آقای مهرعلیزاده تا 24 آبان فرصت دارند، احتمالات دیگری هم ممکن است صورت بگیرد اما وی در حال حاضر مشغول به کار است.

سعید صادقی مدیرکل حوزه استاندار اصفهان در گفت‌وگویی کوتاه با خبرنگار تسنیم از این خبر اظهار بی اطلاعی کرد و گفت: اطلاعی از این موضوع ندارم، استاندار نیز مشغول به کار و جلسات در حال انجام است.
43
كليه حقوق اين پايگاه متعلق به استانداري استان اصفهان ميباشد.
Powered by DorsaPortal