دولت و ملت، همدلی و هم زبانی استانداری اصفهان
صفحه اصلی
1397/02/27 مدیرکل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری: موفقیت بدون روابط عمومی خوب،یک آرزوی ناممکن است
مدیرکل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری: موفقیت بدون روابط عمومی خوب،یک آرزوی ناممکن است

به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری اصفهان، غلامرضا قائدی ها مدیرکل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری در جلسه گردهمایی مسئولین روابط عمومی های ادارات و اصحاب رسانه شهرستان فلاورجان ضمن تبریک حلول ماه مبارک رمضان اظهارداشت: امسال منابع آبی استان اصفهان در حدود یک سوم سال گذشته می باشد و این در حالی است که سال گذشته اوج خشکسالی بوده است و انتظار از تمامی مردم می رود که نسبت به رعایت مصرف آب و صرفه جویی اقدام نمایند.
وی با اشاره به پیشنهاد استاندار معزز اصفهان مبنی بر جایگزینی طرح سازگاری با کم آبی به جای مقابله با خشکسالی تصریح کرد: بایستی پیوست رسانه ای این طرح مهم و تأثیرگذار تهیه و اجرا شود.
قائدیها در ادامه با اشاره به جایگاه مهم روابط عمومی گفت: ارتباط و ارتباطات به اندازه حیات ارزشمند است و ارتباطات امروز بعنوان اکسیژن برای جامعه می باشد به گونه ای که بزرگترین مجازات برای مجرمان، محروم نمودن آنان از ارتباط و فرستادن به سلول انفرادی است.
وی در ادامه با اشاره به تاریخچه شکل گیری روابط عمومی افزود: چهار مرحله برای شکل گیری روابط عمومی ها متصور می باشد که عبارتند از روابط عمومی تشریفاتی و مناسبتی، روابط عمومی اطلاع رسانی، روابط عمومی اقناع سازی و مرحله چهارم ارتباطات دوسویه می باشدکه اگر غیر از این باشد آن روابط عمومی محکوم به شکست است.
غلامرضا قائدیها در ادامه به دسته بندی مخاطبان اشاره کرد و گفت: دو دسته مخاطب داریم یکی درون سازمانی و دیگری برون سازمانی، درون سازمانی از رئیس دستگاه تا کلیه کارکنان را در بر می گیرد و برون سازمانی مردم، رسانه ها، سمن ها، افراد تاثیرگذار و ... را شامل می گردد.
مدیرکل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری اصفهان به نقش و نوع رسانه ها اشاره کرد و ادامه داد: رسانه ها چند دسته هستند یکی رسانه های سنتی مثل تلوزیون و روزنامه و رادیو و.... دوم رسانه های نوین مثل فضای مجازی شبکه های اجتماعی که در دنیای امروز بسیار با اهمیت می باشند و نوع تعامل و ارتباط با این نوع رسانه ها بایستی دقیقا تدوین و تعریف گردد.
91
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
كليه حقوق اين پايگاه متعلق به استانداري استان اصفهان ميباشد.
Powered by DorsaPortal