دولت و ملت، همدلی و هم زبانی استانداری اصفهان
صفحه اصلی
1396/08/16 دیدار استاندار اصفهان با خانواده ی شهیدان امینی نور
دیدار استاندار اصفهان با خانواده ی شهیدان امینی نور دکتر مهرعلیزاده استاندار اصفهان به اتفاق معاونین و تعدادی از مدیران، باحضور در منزل شهیدان (سعید، اسماعیل و مجید) امینی نور ، با پدر و مادر فداکار و ایثارگر این شهدای سرافراز دیدار و گفتگو کرد و از صبر و استقامت آنان تجلیل نمود.

استاندار اصفهان با حضور در منزل شهیدان ' مجید، سعید و اسماعیل امینی نور ' از پدر این شهدا که در بستر بیماری است عیادت کرد.
محسن مهرعلیزاده در این دیدار که در فضایی صمیمی برگزار شد، با تجلیل از صبر و مقاومت و روحیه مثال زدنی پدر و مادر این شهیدان، بر ادامه راه شهدا تا حصول به آرمان های بلند نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران تاکید کرد.
وی با بیان اینکه خانواده شهدا اسوه مقاومت و پایداری هستند، گفت: همه مسئولان وظیفه دارند که یاد و خاطر شهدا را گرامی دارند و همواره به آنها سرکشی کنند.
استاندار اصفهان با تقدیر از نقش شهدا در اعتلای ارزش‌های اسلامی در جامعه اسلامی گفت: عزت و اقتدار امروز ایران اسلامی مرهون ایثار و از خودگذشتگی شهیدانی است که از تمام هستی خود گذشته و عزت و اقتدار را نصیب ایران اسلامی کردند.
وی، ‌رسیدگی بی چون و چرا و بدون منت به مشکلات خانواده های شهدا، جانبازان و ایثارگران را وظیفه همه مسئولان و مدیران دانست و افزود: باید انتظارات به حق آنان به بهترین شکل ممکن برآورده گردد.
مهرعلیزاده، از خداوند توفیق شفاعت شهیدان و همچنین صبر و اجر برای خانواده های بزرگوار آنان را مسئلت کرد.
در این دیدار ' داریوش وکیلی ' مدیرکل بنیاد شهید و جانبازان استان اصفهان نیز گزارشی از فعالیت ها و اقدام های انجام شده توسط این بنیاد ارائه کرد.
شهید سعید امینی نور درسال 1360 در سن 20 سالگی در دارخوین، شهید اسماعیل امینی نور در سال 1361 در سن 22 سالگی در عملیات رمضان مفقود الاثر شد و شهید مجید امینی نور در سال 1361 در شلمچه بر اثر اصابت گلوله به شهادت رسیدند.
 
112
كليه حقوق اين پايگاه متعلق به استانداري استان اصفهان ميباشد.
Powered by DorsaPortal