۱۳۹۸ يکشنبه ۲۴ شهريور
جستجو ورود اعضاء نقشه سایت
اداره کل روابط عمومی
صفحه اصلی
1398/01/06 دکتر عباس رضایی در دیدار با دست‌اندرکاران چهاردهمین جشنواره روابط عمومی های استان اصفهان، اعلام کرد: ”نشاط خبری برای رونق تولید” شعار سال 98 روابط عمومی ها باشد
دکتر عباس رضایی در دیدار با دست‌اندرکاران چهاردهمین جشنواره روابط عمومی های استان اصفهان، اعلام کرد: ”نشاط خبری برای رونق تولید” شعار سال 98 روابط عمومی ها باشد دکتر عباس رضایی ”نشاط خبری برای رونق تولید” را بعنوان شعار سال 98 روابط عمومی ها خواند و اظهارداشت: ایجاد نشاط خبری در ارزیابی روابط عمومی ها باید در نظر گرفته شود.
به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری اصفهان، دکتر عباس رضایی در دیدار با دست‌اندرکاران چهاردهمین جشنواره روابط عمومی های استان اصفهان، با اشاره به نقش موثر روابط عمومی ها در تحقق شعار سال، اظهارداشت:باید فرصت ها و ظرفیت هایی که در بخش تولید، تجارت و خدمات در کشور وجود دارد، برای همه مردم تبیین و روشنگری شود و روابط عمومی ها باید تلاش کنند تا هم سو با شعار سال،‌امید و نشاط را به سوی بخش تولید هدایت کنند.
وی اظهار داشت:تاثیرگذاری و نقش روابط عمومی ها با بیان دستاوردهای نظام و ظرفیت های کشور در حوزه های مختلف از طریق رسانه ها، امید به آینده و اعتماد در جامعه را به دنبال دارد و بسیار با اهمیت است که از این ظرفیت ها در راستای انعکاس خدمات صادقانه مسولان نظام استفاده کرد.
وی در ادامه بیان داشت: برای تبیین جایگاه این بخش باید مدیران کل دستگاه های اجرایی و روابط عمومی تلاش کنند.
استاندار اصفهان افزود: روابط عمومی ها چشم و مغز ادارات هستند و باید این جایگاه حفظ شود.
وی با بیان اینکه فضای مجازی یک تهدید و یک فرصت برای روابط عمومی ها بشمار می رود، افزود: رعایت اخلاق حرفه ای و احترام به مخاطب با بهره گیری درست و کاربردی از فضای مجازی می تواند از بروز شایعات مختلف و برهم خوردن فضای روانی در جامعه جلوگیری کند.
عباس رضایی با بیان اینکه برخی به دنبال زیرسوال بردن اقدامات دولت هستند، افزود: باید ایجاد نشاط خبری در استان مورد توجه جدی قرار گیرد و علاوه بر نقد سازنده، رسانه ای کردن نقاط مثبت در نظر گرفته شود.
رضایی در ادامه با اشاره به لزوم بکارگیری فناوری های نوین و تخصصی در حوزه روابط عمومی، اظهارداشت:باید از این فناوری ها و نرم افزار های تخصصی که توسط جوانان و شرکت های دانش بنیان تولیده شده است در راستای رونق تولید در حوزه روابط عمومی استفاده و کاربردی شود.
استاندار اصفهان در نظر گرفتن شاخص هایی از جمله نوآوری، به روز بودن و ایجاد نشاط خبری در ارزیابی روابط عمومی های استان را خواستار شد.
تعداد بازدید: 28
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
كليه حقوق اين پايگاه متعلق به استانداري اصفهان ميباشد.
Powered by DorsaPortal