۱۳۹۸ يکشنبه ۲۴ شهريور
جستجو ورود اعضاء نقشه سایت
اداره کل روابط عمومی
صفحه اصلی
1397/11/08 مدیرکل حوزه ی استاندار اصفهان:  اطلاع رسانی درست باعث ایجاد امید در جامعه و وفاق بین رسانه ها خواهد شد
مدیرکل حوزه ی استاندار اصفهان: اطلاع رسانی درست باعث ایجاد امید در جامعه و وفاق بین رسانه ها خواهد شد دکتر سعید صادقی در آیین تکریم و معارفه مدیرکل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری اصفهان، اظهارداشت: اطلاع رسانی درست از فعالیت های صورت گرفته، باعث ایجاد امید در جامعه و وفاق بین رسانه ها خواهد شد.

به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری اصفهان، دکتر سعید صادقی، مدیرکل حوزه ی استاندار اصفهان در آیین تکریم و معارفه مدیرکل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری اصفهان، ضمن تقدیر از خدمات غلامرضا قائدیها در طول خدمت در حوزه ی روابط عمومی ، اظهارداشت: مصداق شعار 40 سالگی انقلاب اسلامی در این آیین نیز نمود پیدا می کند و باید با افتخار به گذشته و اقداماتی که قبلا صورت گرفته است با حضور مدیر جدید به آینده امید داشته باشیم.
صادقی با تاکید بر اینکه مدیرکل جدید روابط عمومی باید با خلاقیت، نوآوری و نگاه جدید به این حوزه و استفاده از ظرفیت رسانه ها برای اطلاع رسانی خدمات مدیریت استان به مردم تلاش کند، افزود: از روابط عمومی به عنوان هنر هشتم یاد می شود و این نشان از جایگاه بالای این حوزه است.
مدیرکل حوزه استاندار اصفهان با بیان اینکه مردم باید اطلاعات درستی از فعالیت های صورت گرفته در مدیریت استان داشته باشند، افزود: اطلاع رسانی درست باعث ایجاد امید در جامعه و وفاق بین رسانه ها خواهد شد.
وی با اشاره به ارتباط مستقیم روابط عمومی با حوزه ی استاندار، اظهارداشت: روابط عمومی باید وجاهت لازم را هم از نظر آراستگی ظاهری و هم آراستگی قلم داشته باشد.
سعید صادقی اعلام کرد: حوزه ی استاندار آمادگی کامل دارد که با تمام امکانات از وجاهت روابط عمومی حمایت نماید.
سرپرست اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری نیز با بیان اینکه خوشبختانه اتفاقات خوبی در استان در حال رخ دادن است، افزود: این امر وظیفه ی ما را به عنوان روابط عمومی سنگین تر می کند چرا که باید فعالیت ها به شایستگی انعکاس یابد و بروز و ظهور داشته باشد.
عباس میرزائی نیا با تاکید بر اینکه باید نگاه خلاقانه و تخصصی در روابط عمومی حاکم باشد، افزود: در روابط عمومی نباید نگاه دوسوسه حاکم باشد چرا که کار روابط عمومی تخصصی است و در این صورت موفق خواهیم بود.

تعداد بازدید: 161
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
كليه حقوق اين پايگاه متعلق به استانداري اصفهان ميباشد.
Powered by DorsaPortal